Info for

Lista E Fitusve Diaspora Shperblen

Vala përzgjedhë 14 fituesit e lojës “diaspora, Posta dhe telekomi i kosovës (ptk), respektivisht vala, ka përzgjedhur të mërkurën katërmbëdhjetë fituesit e shpërblimeve të para të lojës shpërblyese. Vala shpërblen 42 fituesit e lojës “diaspora shpërblen”, Vala ka vazhduar lojën shpërblyese “diaspora shpërblen” duke përzgjedhur dhe shpërblyer fituesit fatlum të radhës të kësaj loje. shpërblimet janë. Ptk - vala përzgjedhë 14 fituesit e lojës "diaspora, Ptk, përkatësisht vala, ka përzgjedhur të mërkurën katërmbëdhjetë fituesit e shpërblimeve të para të lojës shpërblyese “diaspora shpërblen”..

Ptk - diaspora shpërblen, Loja shpërblyese “diaspora shpërblen”, që organizohet nga ptk-vala, do të zgjasë nga data 1 tetor deri më 26 dhjetor 2013, për të gjithë konsumatorët e. Stafi - revistakuvendi.org » revista kuvendi- reviste e, Revista ” kuvendi” ka kete staf: botues : pjeter jaku . editor: alfons grishaj . redaktore letrare: elinda marku. Gazeta nacional nr. botimi 63 - slideshare, Cmyk nacional botim i “nacional grup” viti ii botimit, nr. 63 19 - 26 shtator Çmimi 30 lekË / 0,20 e….

Islamologji | orientalizmi shqiptar | faqe 2, Kjo temë ka të bëjë me rolin e fesë te populli shqiptar gjatë historisë, në një anë, dhe pasojat e maskave fetare për të ardhmen e popullit shqiptar, në. -| diplomacia |- - diplomaica.dk, “ja porositë që më la enveri para se të vdiste” besedoi: alfred peza. ish-presidenti i fundit i regjimit komunist rrëfen jetën e tij . ramiz alia tregon si. Zjarrit po nuk i fryve, nuk ndizet - ereniku/a.vuniqi, Teleshiquesi nga jasht i skenës së saj programore mund të ndërton mozaikun e vet duke u përpjekur të stivos ndojnë "gur" laraman, por mund të them.

Diaspora Shpërblen 2

Diaspora Shpërblen 2

 fituesve prishtine 24 tetor 2013 vala ka bere perzgjedhjen e fituesve

fituesve prishtine 24 tetor 2013 vala ka bere perzgjedhjen e fituesve

Source:

Who Are Captain & Tennille: Their Greatest Hits Explained

Friday, 24 January 2014, 3:03 | Photography | 0 Comment
by Admin

While Daryl Dragon sounds like a lesser character in a Harry Potter story, he is,  in fact, one half of the renowned ’70s soft rock duo, Captain & Tennille. They’re back in the spotlight after news broke that after 39 years of marriage, they are divorcing. As “Captain,” Dragon manned the keyboards — which he had also done for the Beach Boys — which were paired with Toni Tennille’s (née Cathryn Antionette Tennille) breathy, intimate vocals. It was that pairing, plus...

Read More »

FBI Arrests Revenge-Porn Rogue Hunter Moore for Conspiracy

Friday, 24 January 2014, 2:59 | Photography | 0 Comment
by Admin

Earlier today, FBI special agents arrested and indicted Hunter Moore, who once ran the revenge-porn website IsAnyoneUp.com, and his alleged hacker accomplice Charles "Gary" Evens. Both arrests occurred without incident. The pair were charged in a 15-count indictment, which claims the men were embroiled in a conspiracy that involved hacking into people's email to steal their nude photos and post them online. Furthermore, the FBI said Moore allegedly paid Evens for nude pics that the latter had...

Read More »

Justin Bieber arrested on drunken driving, resisting arrest charges

Friday, 24 January 2014, 2:57 | Photography, Photography News | 0 Comment
by Admin

ustin Bieber was charged with drunken driving, resisting arrest and driving without a valid license after police saw the pop star street racing early Thursday morning, Miami Beach police said. "What the f*** did I do? Why did you stop me?" Bieber asked the police officer who pulled him over just after 4 a.m., according to the arrest report. Bieber, 19, was released from a Miami jail an hour after he made a brief appearance through a video link before a Miami judge, who set a "standard" $2,500...

Read More »

In postseason, Saturday traditionally is Patriots Day

Sunday, 12 January 2014, 3:17 | Photography, Photography News | 0 Comment
by Admin

Bob Kraft loves Saturday nights in Foxborough. Kraft is chairman of the NFL’s all-powerful Broadcast Committee and enjoys seeing his team showcased in the prime-time slot on Saturday night. Maybe it goes back to that rockin’ old tune by Kraft’s buddy, Elton John: “Saturday Night’s Alright (For Fighting).’’ Get a little action in? Live from Foxborough . . . It’s Saturday night! Tonight’s playoff joust with the Indianapolis Colts marks the sixth time in the Bill...

Read More »

Page 1 of 404 1 2 3 4 404