Info for

Lista E Fitusve Diaspora Shperblen

Katër zanoret e shqipes janë të vjetra sa vetë gjuha

Www.albeu.com, Ivanov: kërko falje, orav: s'fyeva askënd presidenti gjorge ivanov ka thirrur sot në një takim urgjent ambasadorin e be-së në shkup, aivo orav termit "sllavo-maqe. Forumi shqiptar, Forumi shqiptar është komuniteti shqiptar më i vjetër dhe i madh në internet. ai u hap për herë të parë në vitin 1998 si pjesë e projektit albasoul.. Alba vip thashetheme: milaim zeka: vajza ime nuk eshte, Dhe cfare di per lidhjen e vajzes suaj me seldin? mua nuk me intereson asgje tjeter, pervec suksesit te saj ne shkolle. per te tjerat ajo e di vete me mire.

Ministria e Arsimit dhe Sportit ka publikuar sot listën me fituesit e

Ministria e Arsimit dhe Sportit ka publikuar sot listën me fituesit e

Paralajmërohet protestë e madhe para selisë së UEFA-s | Fuqia e

Paralajmërohet protestë e madhe para selisë së UEFA-s | Fuqia e

Katër zanoret e shqipes janë të vjetra sa vetë gjuha

Katër zanoret e shqipes janë të vjetra sa vetë gjuha

Source:

AP Top Stories May 23 p – USA TODAY

Monday, 25 May 2015, 3:14 | Photography News | 0 Comment
by Admin

AP Top Stories May 23 pUSA TODAYAP Top Stories May 23 p. AP Top Stories May 23 pHere are the top stories for Saturday, May 23: Protests in Cleveland following the acquittal of an officer, a rally for Tamir Rice, Congress fails to modify or extend the NSA's wiretapping program, and ...and...

Read More »

AP Top Stories May 23 p – USA TODAY

Monday, 25 May 2015, 3:14 | Photography News | 0 Comment
by Admin

AP Top Stories May 23 pUSA TODAYAP Top Stories May 23 p. AP Top Stories May 23 pHere are the top stories for Saturday, May 23: Protests in Cleveland following the acquittal of an officer, a rally for Tamir Rice, Congress fails to modify or extend the NSA's wiretapping program, and ...and...

Read More »

Defense Secretary Carter: Iraqis need ‘will to fight’ to defeat Islamic State

Monday, 25 May 2015, 3:13 | Photography News | 0 Comment
by Admin

Defense Secretary Ashton B. Carter warned that Iraqi troops will not be able to defeat the Islamic State until they develop a “will to fight,” reflecting the deep level of frustration and surprise inside some quarters of the Obama administration in the...

Read More »

AP Top Stories May 23 p – USA TODAY

Sunday, 24 May 2015, 23:14 | Photography News | 0 Comment
by Admin

AP Top Stories May 23 pUSA TODAYAP Top Stories May 23 p. AP Top Stories May 23 pHere are the top stories for Saturday, May 23: Protests in Cleveland following the acquittal of an officer, a rally for Tamir Rice, Congress fails to modify or extend the NSA's wiretapping program, and ...and...

Read More »

Page 1 of 564 1 2 3 4 564