Info for

Portali Indeksonline Lajmet

Politikania më e re shqiptare, Qëndresa Sadriu, ka hapur një

Portali indeksonline - lajmet, Portali indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme. Portali indeksonline - ballina, Portali indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme. Portali indeksonline - gani gecit nga arratia: ja pse e, Portali indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme.

Portali indeksonline - isa mustafa dëbon bardhyl metën, Portali indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme. Ulpianapress.com - lajmet e fundit minute pas minute, Emigrantë ilegalë, të gjithë do t’i kthejnë në pranverë! kosova po renditet në mesin e pesë vendeve që po prodhon më së shumti emigrantë ilegalë.. Kosovalbaner.com — | portali informativ, Të gjithë janë të sigurtë se xherdan shaqiri sot do të zhvilloi paraqitjen e fundit me bayern munchen. përballja e.

Lajmet e fundit nga kosova, shqiperia dhe trojet tjera, Gazetat shqiptare në shqipëri, kosovë dhe maqedoni duke përfshirë lajmet e fundit nga rajoni dhe bota. titujt e fundit te gazetave shqiptare.. Rahoveci24, Lajmet e fundit. Çka ndodh kur blejmë një litër qumësht vendor? mbahet mbledhja e komitetit për komunitete në komunën e rahovecit; debat publik për. Shtëpia e hamdi berishës nga brestoci i rahovecit ndër, Ju ndodheni në: rreth rahovecit / shtëpia e hamdi berishës nga brestoci i rahovecit ndër më të bukura në kosovë (video).

Ish dy bashkëluftëtarët e UÇK-së dhe dy themeluesit e Partisë

Ish dy bashkëluftëtarët e UÇK-së dhe dy themeluesit e Partisë

Shtetit turk nën udhëheqjen e Rexhep Erdoganit çdo ditë e më

Shtetit turk nën udhëheqjen e Rexhep Erdoganit çdo ditë e më

Politikania më e re shqiptare, Qëndresa Sadriu, ka hapur një

Politikania më e re shqiptare, Qëndresa Sadriu, ka hapur një

John Tunheim: Ja çka është grupi parlamentar!

John Tunheim: Ja çka është grupi parlamentar!

Source:

Who Are Captain & Tennille: Their Greatest Hits Explained

Friday, 24 January 2014, 3:03 | Photography | 0 Comment
by Admin

While Daryl Dragon sounds like a lesser character in a Harry Potter story, he is,  in fact, one half of the renowned ’70s soft rock duo, Captain & Tennille. They’re back in the spotlight after news broke that after 39 years of marriage, they are divorcing. As “Captain,” Dragon manned the keyboards — which he had also done for the Beach Boys — which were paired with Toni Tennille’s (née Cathryn Antionette Tennille) breathy, intimate vocals. It was that pairing, plus...

Read More »

FBI Arrests Revenge-Porn Rogue Hunter Moore for Conspiracy

Friday, 24 January 2014, 2:59 | Photography | 0 Comment
by Admin

Earlier today, FBI special agents arrested and indicted Hunter Moore, who once ran the revenge-porn website IsAnyoneUp.com, and his alleged hacker accomplice Charles "Gary" Evens. Both arrests occurred without incident. The pair were charged in a 15-count indictment, which claims the men were embroiled in a conspiracy that involved hacking into people's email to steal their nude photos and post them online. Furthermore, the FBI said Moore allegedly paid Evens for nude pics that the latter had...

Read More »

Justin Bieber arrested on drunken driving, resisting arrest charges

Friday, 24 January 2014, 2:57 | Photography, Photography News | 0 Comment
by Admin

ustin Bieber was charged with drunken driving, resisting arrest and driving without a valid license after police saw the pop star street racing early Thursday morning, Miami Beach police said. "What the f*** did I do? Why did you stop me?" Bieber asked the police officer who pulled him over just after 4 a.m., according to the arrest report. Bieber, 19, was released from a Miami jail an hour after he made a brief appearance through a video link before a Miami judge, who set a "standard" $2,500...

Read More »

In postseason, Saturday traditionally is Patriots Day

Sunday, 12 January 2014, 3:17 | Photography, Photography News | 0 Comment
by Admin

Bob Kraft loves Saturday nights in Foxborough. Kraft is chairman of the NFL’s all-powerful Broadcast Committee and enjoys seeing his team showcased in the prime-time slot on Saturday night. Maybe it goes back to that rockin’ old tune by Kraft’s buddy, Elton John: “Saturday Night’s Alright (For Fighting).’’ Get a little action in? Live from Foxborough . . . It’s Saturday night! Tonight’s playoff joust with the Indianapolis Colts marks the sixth time in the Bill...

Read More »

Page 1 of 404 1 2 3 4 404