Info for

Shihemi Ne Gjygj Shtator 2013

E diela shqiptare - shihemi në gjyq (15 shtator 2013, Facebook: https://www.facebook.com/tvklan talk-show live cdo te diele ne 13:30 ne klanhd & tvklan nga ardit gjebrea.. E diela shqiptare - shihemi në gjyq! (22 shtator 2013, Facebook: https://www.facebook.com/tvklan talk-show live cdo te diele ne 13:30 ne klanhd & tvklan nga ardit gjebrea.. Shihemi në gjyq”, emision skandaloz i ardit gjebresë, Vazhdon akoma të jetë mjaft e ndjekur rubrika në brendësi të programit e diela shqiptare, “shihemi ne gjyq”, edhe pse muaj me parë u përfol gjerë në.

Faik konica, siç ka thënë | peshku pa ujë, Loloto flm per ndrehyrjen dhe te flm edhe per prurjen,mgjt ato gjuhe kane egzistuar shume me pare,dhe konica i njihte shume mire,ne fakt problemi qe ai shtron eshte. Qazim osmani në lidhje me cecën?! - magazina | orainfo.com, Paaaaa na ka mbyt orainfo me kete lajme ,duhet me ju tregu nje ngjarje shume interesante ,dy dosta duke bisedu ne lidhje me nje femer, edhe njeri prejt tyre po thote. Jam duke planifikuar një akt rrënqethës, që do të mbahet, Nganjiher ,qe lajmi te jet sa me i besushem , duhet e para qe opinioni te bombardohet pa pushim dhe “e verteta” te ngulet thell ne pjesen boshe (jo funxionale) te.

Source:

Top Stories: Brazil’s Polluted Olympic Water; Egypt Delays Journalists’ Trial – NPR

Friday, 31 July 2015, 3:14 | Photography News | 0 Comment
by Admin

Top Stories: Brazil's Polluted Olympic Water; Egypt Delays Journalists' TrialNPRGood morning, here are our early stories: — Testing By AP Finds Water At 2016 Olympic Sites 'Rife With Human Sewage'. — Egypt Postpones Verdict In Trial Of Al Jazeera Journalists. And here are more early headlines: India Hangs Plotter Behind...

Read More »

Top Stories: Brazil’s Polluted Olympic Water; Egypt Delays Journalists’ Trial – NPR

Friday, 31 July 2015, 3:14 | Photography News | 0 Comment
by Admin

Top Stories: Brazil's Polluted Olympic Water; Egypt Delays Journalists' TrialNPRGood morning, here are our early stories: — Testing By AP Finds Water At 2016 Olympic Sites 'Rife With Human Sewage'. — Egypt Postpones Verdict In Trial Of Al Jazeera Journalists. And here are more early headlines: India Hangs Plotter Behind...

Read More »

Top Stories: Brazil’s Polluted Olympic Water; Egypt Delays Journalists’ Trial – NPR

Friday, 31 July 2015, 3:14 | Photography News | 0 Comment
by Admin

Top Stories: Brazil's Polluted Olympic Water; Egypt Delays Journalists' TrialNPRGood morning, here are our early stories: — Testing By AP Finds Water At 2016 Olympic Sites 'Rife With Human Sewage'. — Egypt Postpones Verdict In Trial Of Al Jazeera Journalists. And here are more early headlines: India Hangs Plotter Behind...

Read More »

Man stabs several people at Jerusalem gay pride parade

Friday, 31 July 2015, 3:13 | Photography News | 0 Comment
by Admin

JERUSALEM – Revelers dancing and singing through the streets of Jerusalem during the holy city's annual gay pride parade were left shrieking in pain and panic Thursday night, as an anti-gay extremist lunged into a group leading the march and stabbed six...

Read More »

Page 1 of 818 1 2 3 4 818