Info for

Thashethemet E Fundit

Vjen në shqip "Nëna e fundit" - Michela Murgia

Portali telegrafi - gazeta shqiptare ne internet - lajmet, Telegrafi eshte medium i pavarur informativ dhe me i vizituari ne gjuhen shqipe. lajme me te fundit nga ekonomia, sporti, magazina, shëndetësia, teknologjia ne shqip.. Femina.al | portali i femrave shqiptare, Mund të abonoheni në femina.al me e-mail për të pranuar lajme dhe përditësime direkt në kutinë tuaj postare. thjesht shkruani e-mail adresën tuaj dhe klikoni. Beyonce: thashethemet për aferë me obaman janë absurde, Barca e zbulon "messin e ri" në kosovë! (video) mark marku: do të flija me genta ismajlin; i dënuari me vdekje i shpëton litarit në minutën e fundit (foto).

Seldi fejohet me dafinen, vajzen e milaim zekes - lajme, Thashethemet e shumta në lidhje me jetën e tij dhe të këngëtarit sinan hoxha, si duket do të marin fund. definitivisht seldi ka filluar një lidhje të re da. Albforumi, Na bashkoi albforumi (ish-albforumi) dhoma #shqiperia vendi i duhur për njohjen e "thellë" të chatuesve me njëri-tjetrin!:). Bon-bon - rtv 21, Bon-bon “ bon- bon “ e hënë- e premte, në orën 14:05 – 16:00. emisioni “ bon – bon “, është një magazinë e pasur, me tema aktuale shoqërore dhe.

14 vjeç dhëndër (film) - wikipedia, 14 vjec dhender eshte nje komedi e shkruar nga poeti shqiptar anton zako cajupi, e botuar në përmbledhjen poetike baba tomorri. Çajupi është i pari që në. Ermal-fejzullahu - vip - personazhe shqiptare, Ermal fejzullahu ka lindur ne 23.08.1987 ne prishtinë,kosovë!ermali filloj karieren qe i vogel dhe tani ka arritur shume sukses.krejt i voglel bukurosh talent. Darka e gabuar - wikipedia, Darka e gabuar është roman i shkrimtarit të madh ismail kadare. Është shkruar mes malit të robit (durrës), luganos së zvicrës dhe parisit gjatë verës dhe.

Gentiana e “Big Brother”: Me rrihte i dashuri, nuk ndahesha se me

Gentiana e “Big Brother”: Me rrihte i dashuri, nuk ndahesha se me

Xhulije Nura: Kam punë më të mençura se thashethemet

Xhulije Nura: Kam punë më të mençura se thashethemet

Vjen në shqip "Nëna e fundit" - Michela Murgia

Vjen në shqip "Nëna e fundit" - Michela Murgia

Te vertetat dhe thashethemet e Asteroidit qe do kaloj verdall tokes me

Te vertetat dhe thashethemet e Asteroidit qe do kaloj verdall tokes me

Source:

Who Are Captain & Tennille: Their Greatest Hits Explained

Friday, 24 January 2014, 3:03 | Photography | 0 Comment
by Admin

While Daryl Dragon sounds like a lesser character in a Harry Potter story, he is,  in fact, one half of the renowned ’70s soft rock duo, Captain & Tennille. They’re back in the spotlight after news broke that after 39 years of marriage, they are divorcing. As “Captain,” Dragon manned the keyboards — which he had also done for the Beach Boys — which were paired with Toni Tennille’s (née Cathryn Antionette Tennille) breathy, intimate vocals. It was that pairing, plus...

Read More »

FBI Arrests Revenge-Porn Rogue Hunter Moore for Conspiracy

Friday, 24 January 2014, 2:59 | Photography | 0 Comment
by Admin

Earlier today, FBI special agents arrested and indicted Hunter Moore, who once ran the revenge-porn website IsAnyoneUp.com, and his alleged hacker accomplice Charles "Gary" Evens. Both arrests occurred without incident. The pair were charged in a 15-count indictment, which claims the men were embroiled in a conspiracy that involved hacking into people's email to steal their nude photos and post them online. Furthermore, the FBI said Moore allegedly paid Evens for nude pics that the latter had...

Read More »

Justin Bieber arrested on drunken driving, resisting arrest charges

Friday, 24 January 2014, 2:57 | Photography, Photography News | 0 Comment
by Admin

ustin Bieber was charged with drunken driving, resisting arrest and driving without a valid license after police saw the pop star street racing early Thursday morning, Miami Beach police said. "What the f*** did I do? Why did you stop me?" Bieber asked the police officer who pulled him over just after 4 a.m., according to the arrest report. Bieber, 19, was released from a Miami jail an hour after he made a brief appearance through a video link before a Miami judge, who set a "standard" $2,500...

Read More »

In postseason, Saturday traditionally is Patriots Day

Sunday, 12 January 2014, 3:17 | Photography, Photography News | 0 Comment
by Admin

Bob Kraft loves Saturday nights in Foxborough. Kraft is chairman of the NFL’s all-powerful Broadcast Committee and enjoys seeing his team showcased in the prime-time slot on Saturday night. Maybe it goes back to that rockin’ old tune by Kraft’s buddy, Elton John: “Saturday Night’s Alright (For Fighting).’’ Get a little action in? Live from Foxborough . . . It’s Saturday night! Tonight’s playoff joust with the Indianapolis Colts marks the sixth time in the Bill...

Read More »

Page 1 of 404 1 2 3 4 404