Info for

Tring Tv Frekuencat 2013

AVENTURAT E JUL’ DEDES « Tring TV – Platforma Televizive

Te reja per frekuencat e kanaleve shqiptare - page 3 - albania, Te reja per frekuencat e kanaleve shqiptare - albania digitalb lista e kanaleve - 23 qershor 2013 10762 27500 horizontal dvb-s 3/4. Frekuencat e kanaleve shqiptare - në satelit - home - mc, 16,0* east - eutelsat 16a . 11.400 v --- 13.845--- 3/4 --- dvb-s2 / mpeg 4 --- 8psk --- tring digital. rtv 21 sat. tirana tv. telesport. bbf. tring history. Te reja per frekuencat e kanaleve shqiptare [archive, A din ndonjeri ketu me na tregu per tring tv pse me keto frekuencat e rej nuk po i gjen te gjith kanalet e tringut edhe ate list te kanalev qe i gjen nuk kan shumica.

Eutelsat 16a (16°e) - të gjitha transmetimet - frekuencat, Hrt 1: kroaci: të përgjithshme: oiv zagreb: viaccess 2.5 viaccess 3.0: 901: 111: 112 cro : 110 : 111 : 115 : 2013-07-01 + hrt 2: kroaci: të përgjithshme: oiv. Apartamenti 2xl, Tring tv sh.a. është një kompani me pjesëmarrje 100% nga investitorë shqiptare, pjesë e një grupi të fuqishëm biznesi, edil al. ajo është themeluar ne. A funksionon vizion plus pa paretën tring në valët, Me sa mbaj mend une ka pas keto frekuenca ne eutelsat w2 (11283 27500 h3/4 (provoje dhe v3/4 ose 5/4 se nuk i mbaj mend mire ) keto frekuenca punonin vjet kur isha ne.

Albanian / shqip - satsupreme.com - satellite tv, Contains unread posts contains no unread posts hot thread with unread posts hot thread with no unread posts thread is closed you have posted in this thread.

EKZISTENCE

EKZISTENCE

Top Channel TV Albania - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport

Top Channel TV Albania - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport

AVENTURAT E JUL’ DEDES « Tring TV – Platforma Televizive

AVENTURAT E JUL’ DEDES « Tring TV – Platforma Televizive

F1, Alonso: Nënkampion dhe i lumtur

F1, Alonso: Nënkampion dhe i lumtur

Source:

KNOW IT ALL: Wednesday’s Top 7 Stories at NBC News – NBCNews.com

Thursday, 28 May 2015, 11:14 | Photography News | 0 Comment
by Admin

NBCNews.comKNOW IT ALL: Wednesday's Top 7 Stories at NBC NewsNBCNews.comThe beautiful game is getting ugly. Seven high-ranking international soccer officials were arrested at a luxury hotel in Switzerland on Wednesday as part of a U.S. investigation into corruption at the sport's governing body. Hours later, FIFA's...

Read More »

‘There’s evil in this world’: US vets risk all to fight ISIS with Kurdish forces

Thursday, 28 May 2015, 11:13 | Photography News | 0 Comment
by Admin

KIRKUK, Iraq – Aaron Core thought he had seen enough of Iraq during a U.S. Army tour that ended in 2010. But the image of American journalist James Foley being murdered by an ISIS executioner prompted him to leave Tennessee and head back, this time as an...

Read More »

‘There’s evil in this world’: US vets risk all to fight ISIS with Kurdish forces

Thursday, 28 May 2015, 11:13 | Photography News | 0 Comment
by Admin

KIRKUK, Iraq – Aaron Core thought he had seen enough of Iraq during a U.S. Army tour that ended in 2010. But the image of American journalist James Foley being murdered by an ISIS executioner prompted him to leave Tennessee and head back, this time as an...

Read More »

KNOW IT ALL: Wednesday’s Top 7 Stories at NBC News – NBCNews.com

Thursday, 28 May 2015, 7:14 | Photography News | 0 Comment
by Admin

NBCNews.comKNOW IT ALL: Wednesday's Top 7 Stories at NBC NewsNBCNews.comThe beautiful game is getting ugly. Seven high-ranking international soccer officials were arrested at a luxury hotel in Switzerland on Wednesday as part of a U.S. investigation into corruption at the sport's governing body. Hours later, FIFA's...

Read More »

Page 1 of 576 1 2 3 4 576