Info for

Urime Te Veqanta Per Ditelindjen E Nenes

Kjo faqe është vizituar 2,257 herë!

Urime per ditelindje te ndryshme - part 2, Le te jet çdo dite e ardhshme. le te jet çdo dite e ardhshme më e mire,le te jesin të gjithat simbas deshires tende,kur t’bjere shiu,për ty le të shkelqeje. Poezia me titull urime ditelindjen (fjalë nga zemra) nga, Dikur ishte data dhe viti 19.06.1992 ku zoti zbriti një engjull për ta jetuar jetën e kësaj bote me mirësi e fatkeqësi,me gëzime plot e hidhërime,me lumturi e. Per familje, Lexo me shume → e dashura bija ime. e dashure vajza ime sot eshte dita me speciale per ty, eshte koha per te ngrene embelsire dhe te kendojm disa kenge mjafte te.

Top koha music, Pas sulmit nga gjira me këngën “mos na prish imixhin” ku këngëtarja tentoi të demaskonte tunën për gjestin e saj kontravers të prekjes së zogut, ishte. Kengetarja me e bukur shqiptare? - poezi shqip, Njoftim jemi duke përmirësuar procesin e regjistrimit dhe të hyrjes tek zona*ime. si rrjedhojë, nuk mund të bëhet hyrja në teksteshqip deri në kompletim të. Poezi për nënën. - page 2 - hapësira e qiejve, Nene jam e lodhur!! nene o nene jam mbet e vetmuar shum qdo pjese trupit me dhemb nene kam shum nete te gjata pa gjum e tera jam e dermuar nene nuk gjej prehje askund!.

Hogoshti.blogspot.com: foto dhe poezi për dëshmorët e, Gjuhën shqipe për me e dashtë, e sa më bukur at' me e shkruar kombin si n'vend t'nënës me e pas' hero metush krasniqi na e ka mësuar.. Mbulohet yllka kuqi, e devotshme ndaj islamit, Këngëtarja shqiptare, yllka kuqi, duket se është një praktikuese e devotshme e fesë islame. krijuesja e disa këngëve të suksesshme pavarësisht angazhimeve. Pornostarja shqiptare e 18-ta në listën e 100 më të, Te vjen per te vjelle kur lexon komentet dhe e kupton sa vite drite mbrapa eshte shoqeria shqiptare…… se cfare karrierre zgjedh ajo nuk ka te drejte askush ta.

Image search: Poezi Per Ditelindjen E Shoqes

Image search: Poezi Per Ditelindjen E Shoqes

download.jpg

Download.jpg

Kjo faqe është vizituar 2,257 herë!

Kjo faqe është vizituar 2,257 herë!

 bday gezuar ditelindjen big mama 2010 gezuar ditelindjen genci wmv

bday gezuar ditelindjen big mama 2010 gezuar ditelindjen genci wmv

Source:

Who Are Captain & Tennille: Their Greatest Hits Explained

Friday, 24 January 2014, 3:03 | Photography | 0 Comment
by Admin

While Daryl Dragon sounds like a lesser character in a Harry Potter story, he is,  in fact, one half of the renowned ’70s soft rock duo, Captain & Tennille. They’re back in the spotlight after news broke that after 39 years of marriage, they are divorcing. As “Captain,” Dragon manned the keyboards — which he had also done for the Beach Boys — which were paired with Toni Tennille’s (née Cathryn Antionette Tennille) breathy, intimate vocals. It was that pairing, plus...

Read More »

FBI Arrests Revenge-Porn Rogue Hunter Moore for Conspiracy

Friday, 24 January 2014, 2:59 | Photography | 0 Comment
by Admin

Earlier today, FBI special agents arrested and indicted Hunter Moore, who once ran the revenge-porn website IsAnyoneUp.com, and his alleged hacker accomplice Charles "Gary" Evens. Both arrests occurred without incident. The pair were charged in a 15-count indictment, which claims the men were embroiled in a conspiracy that involved hacking into people's email to steal their nude photos and post them online. Furthermore, the FBI said Moore allegedly paid Evens for nude pics that the latter had...

Read More »

Justin Bieber arrested on drunken driving, resisting arrest charges

Friday, 24 January 2014, 2:57 | Photography, Photography News | 0 Comment
by Admin

ustin Bieber was charged with drunken driving, resisting arrest and driving without a valid license after police saw the pop star street racing early Thursday morning, Miami Beach police said. "What the f*** did I do? Why did you stop me?" Bieber asked the police officer who pulled him over just after 4 a.m., according to the arrest report. Bieber, 19, was released from a Miami jail an hour after he made a brief appearance through a video link before a Miami judge, who set a "standard" $2,500...

Read More »

In postseason, Saturday traditionally is Patriots Day

Sunday, 12 January 2014, 3:17 | Photography, Photography News | 0 Comment
by Admin

Bob Kraft loves Saturday nights in Foxborough. Kraft is chairman of the NFL’s all-powerful Broadcast Committee and enjoys seeing his team showcased in the prime-time slot on Saturday night. Maybe it goes back to that rockin’ old tune by Kraft’s buddy, Elton John: “Saturday Night’s Alright (For Fighting).’’ Get a little action in? Live from Foxborough . . . It’s Saturday night! Tonight’s playoff joust with the Indianapolis Colts marks the sixth time in the Bill...

Read More »

Page 1 of 404 1 2 3 4 404